MVDr. Romana Průchová

hlavní veterinární lékařka, majitelka kliniky

+420 721 001 234


Po studiu na Střední odborné škole veterinární a zemědělské v Českých Budějovicích pokračovala ve stejném oboru na Veterinární a farmaceutické univerzitě Brno (VFU).

Během studia vykonávala praxi a odbornou činnost na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně, u MVDr. Zdeňka Fialy, MVDr. Pavla Jahody, MVDr. Tomáše Krejčíře, na veterinárních klinikách v Praze a Brně.

Absolvovala mnoho seminářů a workshopů, ve vzdělávání dále pokračuje – například v uplynulém roce absolvovala 5 školení v dotaci 8 dní.

Paní doktorka se dobře dorozumí anglicky, ostatně komunikuje i s kolegy z jiných zemí.

Úzce spolupracuje s několika odborníky v oboru. Spolupráce probíhá v několika rovinách – například konzultace při řešení komplikovanějších či specifických případů či účast externích lékařů při operacích.

Paní doktorka je absolventka dermatologických a oftalmologických kurzů. Absolventka kurzů TTA rapid a porus TTA. Členkou dermatologické sekce a chirurgické sekce ČAVLMZ.

Hlavním zájmem je dermatologie malých zvířat (problémy s kůží a zvukovodem čtyřnohých miláčků).

Na klinice je přítomna obvykle v pondělí, úterý a ve středu, v ostatní dny pak příležitostně.

MVDr. Petra Buchníčková

veterinární lékařka


Milovnice psíků papillonů se k nám připojila po absolvování věhlasné VFU Brno. Pokračuje ve vzdělávání v oftalmologii, ve které by ráda dosáhla na specializaci. Proto je kromě našeho pracoviště součástí týmu i specializované kliniky očních chorob.

Petra Buchníčková se na Vás těší ve čtvrtek a v pátek, v sudých týdnech navíc i ve středu od 16 do 18 hodin.

MVDr. Petr Fischer

externí veterinární lékař


Pan doktor je odborník na velká zvířata, provozuje vlastní praxi v Kaplici. Na klinice si prohlubuje své znalosti z oblasti malých zvířat a pomáhá zejména při větších operacích.

Michaela Dvořáková

veterinární sestra


Opravdová pejskařka - sama má tři hafany, účastní se soutěží v individuálním mushingu a neustále s nimi bloumá po přírodě. Ale kočky, nebojte, rozumí i vám, postará se o vás v ordinaci i na hospitalizaci stejně dobře jako o pejsky.

Gabriela

veterinární sestra


Popis připravujeme.

Ing. Štěpán Průcha, EFA

Jednatel, technik, pojistný guru


K vidění je sice zřídka, ale klinika by bez něj fungovala špatně – vrzaly by dveře, chyběly by organizační protokoly, rozpadal by se nábytek. Štěpán je povoláním finančník, obrátit se tak na něj můžete ohledně pojištění zvířat. Na klinice má na starosti komunikaci s úřady, dohled nad účetnictvím, vede „knihu přání a stížností“, vymýšlí technická řešení a opravuje vybavení kliniky.

Bonnie

Hlídač


Hlídá kliniku ve dne v noci. A to jen za dvě misky granulí denně, vlídné slovo a přístřeší kliniky.