MVDr. Romana Průchová

Hlavní veterinární lékařka, majitelka kliniky

+420 721 001 234


Po studiu na Střední odborné škole veterinární a zemědělské v Českých Budějovicích pokračovala ve stejném oboru na Veterinární a farmaceutické univerzitě Brno (VFU).

Během studia vykonávala praxi a odbornou činnost na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně, u MVDr. Zdeňka Fialy, MVDr. Pavla Jahody, MVDr. Tomáše Krejčíře, na veterinárních klinikách v Praze a Brně.

Absolvovala mnoho seminářů a workshopů, ve vzdělávání dále pokračuje – například v uplynulém roce absolvovala 5 školení v dotaci 8 dní.

Paní doktorka se dobře dorozumí anglicky, ostatně komunikuje i s kolegy z jiných zemí.

Úzce spolupracujeme s několika odborníky v oboru. Spolupráce probíhá v několika rovinách – například konzultace při řešení komplikovanějších či specifických případů či účast externích lékařů při operacích.

Paní doktorka je absolventka dermatologických a oftalmologických kurzů. Absolventka kurzů TTA rapid a porus TTA. Členkou dermatologické sekce a chirurgické sekce ČAVLMZ (odkaz na cavlmz.cz).

Hlavním zájmem je dermatologie malých zvířat (problémy s kůží a zvukovodem čtyřnohých miláčků).

MVDr. Petra Buchníčková

Veterinární lékařka


Milovnice psíků papillonů se k nám připojila po absolvování věhlasné VFU Brno. Pokračuje ve vzdělávání v oftalmologii, ve které by ráda dosáhla na specializaci. Proto je kromě našeho pracoviště součástí týmu i specializované kliniky očních chorob.

MVDr. Petr Fischer

Externí veterinární lékař


Pan doktor se zaměřuje na velká zvířata, provozuje vlastní praxi v Kaplici. Na klinice si prohlubuje své znalosti z oblasti malých zvířat a pomáhá zejména při operacích.

Daniela Princová

Hlavní sestra


Paní sestřička je s námi od ledna 2018. Bdí nad hygienou provozu a je také expertkou v oblasti mazlení s pacienty a hotelovými hosty.


Ing. Štěpán Průcha, EFA

Jednatel, technik, pojistný guru


K vidění je sice zřídka, ale klinika by bez něj fungovala špatně – vrzaly by dveře, chyběly by organizační protokoly, rozpadal by se nábytek. Štěpán je povoláním finančník, obrátit se tak na něj můžete ohledně pojištění zvířat. Na klinice má na starosti komunikaci s úřady, dohled nad účetnictvím, vede „knihu přání a stížností“, vymýšlí technická řešení a opravuje vybavení kliniky.

Bonnie

Hlídač


Hlídá kliniku ve dne v noci. A to jen za dvě misky granulí denně, vlídné slovo a přístřeší kliniky.

Pitipačka

Manažerka provozních prostor


Expert na chytání pavouků a blech. Součástí týmu od jara 2012, kdy byla nalezena na parkovišti. Kamarádí se zejména s velkými psy.