MVDr. Romana Průchová

hlavní veterinární lékařka, majitelka veteriny

+420 721 001 234


Po studiu na Střední odborné škole veterinární a zemědělské v Českých Budějovicích pokračovala ve stejném oboru na Veterinární a farmaceutické univerzitě Brno (VFU).

Během studia vykonávala praxi a odbornou činnost na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně, u MVDr. Zdeňka Fialy, MVDr. Pavla Jahody, MVDr. Tomáše Krejčíře, na veterinárních klinikách v Praze a Brně.

Absolvovala mnoho seminářů a workshopů, ve vzdělávání dále pokračuje – například v uplynulém roce absolvovala 5 školení v dotaci 8 dní.

Paní doktorka se dobře dorozumí anglicky, ostatně komunikuje i s kolegy z jiných zemí.

Úzce spolupracuje s několika odborníky v oboru. Spolupráce probíhá v několika rovinách – například konzultace při řešení komplikovanějších či specifických případů či účast externích lékařů při operacích.

Paní doktorka je absolventka dermatologických a oftalmologických kurzů. Absolventka kurzů TTA rapid a porus TTA. Členkou dermatologické sekce a chirurgické sekce ČAVLMZ.

Hlavním zájmem je dermatologie malých zvířat (problémy s kůží a zvukovodem čtyřnohých miláčků).

Na pracovišti je přítomna obvykle v pondělí a mnoho hodin v ostatní dny.

MVDr. Petra Hůlková

veterinární lékařka


Milovnice psíků papillonů se k nám připojila po absolvování věhlasné VFU Brno v roce 2019. Pokračuje ve vzdělávání v oftalmologii, ve které by ráda dosáhla na specializaci. Proto kromě našeho pracoviště působí i na specializované klinice očních chorob.

Petra se na Vás těší od úterý do pátku.

MVDr. Zuzana Dohnalová

veterinární lékařka


Rodačka z jižních Čech absolvovala VFU Brno v roce 2020, pracovní zkušenosti sbírala za kanálem i uprostřed "louže", tedy ve Velké Británii a na Islandu. Ještě během studia se podívala do Španělska či Maroka. I díky tomu a dalšímu jazykovému vzdělávání se Zuzana může s klienty bavit nejen česky, ale na vysoké úrovni i anglicky a španělsky.

Se Zuzanou se můžete potkat každý všední den mimo čtvrtka.

Michaela Dvořáková

vrchní veterinární sestra


Opravdová pejskařka - sama má tři hafany, účastní se soutěží v individuálním mushingu a neustále s nimi bloumá po přírodě. Ale kočky, nebojte, rozumí i vám, postará se o vás v ordinaci i na hospitalizaci stejně dobře jako o pejsky.

Gabriela

veterinární sestra


Popis připravujeme.

Lenka

veterinární technička


Popis připravujeme.

Ing. Štěpán Průcha, EFA, EEA

Jednatel, technik, pojistný guru


K vidění je sice zřídka, ale veterina by bez něj fungovala špatně – vrzaly by dveře, chyběly by organizační protokoly, rozpadal by se nábytek. Štěpán je povoláním finančník, obrátit se tak na něj můžete ohledně pojištění zvířat. Na veterině má na starosti komunikaci s úřady, dohled nad účetnictvím, vede „knihu přání a stížností“, vymýšlí technická řešení a opravuje vybavení.

Lara

Hlídač


Hlídá veterinu ve dne v noci. A to jen za dvě misky granulí denně, vlídné slovo a přístřeší.