.

Veterina u kostela s.r.o., České Budějovice, přijme veterinárního lékaře / lékařku

Veterina u kostela s.r.o. je veterinární klinikou rodinného typu, hlavní lékařka žije přímo v objektu kliniky. V současné době zde pracují 2 lékařky, jeden lékař hostuje, máme tři pomocné veterinární pracovníky. Klinika disponuje dvěma ordinacemi, dvěma operačními sály, laboratoří, hospitalizací, karanténou, sklady, místností pro doktory, prostornou čekárnou. Klinika má otevřeno ve všední dny 9-19, v pátek do 18, pohotovost držíme na telefonu.

zaměření, zákroky

Zaměřujeme se na malá zvířata (psi, kočky, drobní savci a exotická zvířata), umíme však ošetřit i některá hospodářská zvířata, zejména z okolí: ovce, kozy, koně. Zaměřujeme se na preventivní medicínu a přesnou diagnostiku, operujeme měkké tkáně a ortopedii.

vybavení

Jsme takřka kompletně vybaveni: RTG přístroj s nepřímou digitalizací, USG přístroje, laboratoř (hematologický a biochemický analyzátor, analyzátor moči, analyzátor krevních plynů a hormonů, mikroskop), endoskopické vybavení.

hledáme

Kolegu zapáleného do práce, s ochotou se vzdělávat a s pozitivním přístupem k lidem a jejich zvířatům.

nabízíme

Na zaměstnancích nešetříme, konkrétní nabídku sdělíme zájemci na pohovoru, je odvislá od znalostí a dovedností. Podstatnou většinu mzdy tvoří pevná složka. Podpora dalšího vzdělávání a rozvoje je samozřejmá. Nabízíme výhodné ubytování u kliniky. Pracovní doba: plný úvazek – 4 nebo 5 dní v týdnu, či částečný, jen ve všední dny.

kontakty

Novohradská 120, České Budějovice, [email protected], tel. 776 578 372 (Ing. Štěpán Průcha, jednatel)

České Budějovice

Metropole krásných jižních Čech, město se 750 letou historií. Domov Budějovického Budvaru či tužek a pastelek Koh-i-noor. České Budějovice se dlouhodobě umisťují na nejlepších pozicích v žebříčcích kvality života v ČR.